Oferta

Wędliny ze smakiem, to nie tylko nasze hasło reklamowe! To misja naszej firmy, którą konsekwentnie stosujemy!  Unikalne, przekazywane z pokolenia na pokolenie receptury, starannie dobrane składniki i zaangażowanie wszystkich pracowników sprawiają, że  nasze produkty są tak smaczne! W trosce o najwyższą jakość wyrobów, do ich produkcji używamy mięsa z własnych hodowli. Sami prowadzimy rozbiór i przetwórstwo mięsa wieprzowego, wołowego i drobiu. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością.

Produkty tradycyjne

Od początku istnienia firmy specjalizujemy się w produkcji wyśmienitej szynki weselnej z kopytkiem, kiełbasy starowiejskiej, a od kilku lat również kiełbasy kruchej klimontowskiej. To nasze sztandarowe produkty, które od lat cieszą się największym powodzeniem. W naszej ofercie znajdują się również szynki, kiełbasy, wędzonki, polędwice, kaszanki, pasztety oraz mięsa wołowe, wieprzowe i drób.

Wyroby mięsne bez konserwantów

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych konsumentów, przygotowujemy również wyroby, w których nie używamy sztucznych konserwantów. To produkty z najwyższej półki, przygotowywane w oparciu o sprawdzone, tradycyjne receptury!